“Ласкаво просимо в 2015 рік”, – радник Міністра оборони України розкритикував так звану “воєнну доктрину” команди Зеленського (Відео)

Юрій Бірюков з бійцями АТО, 2016 рік. Фото - Фейсбук
Юрій Бірюков з бійцями АТО, 2016 рік. Фото – Фейсбук

Те, що пропонує у своій “воєнній доктрині” команда Зеленського, – це ідеї, при втіленні яких оборонна сфера України і її армія опиняться в тому ж плачевному стані, в якому були на початок війни на Донбасі.

Про це заявив в ефірі каналу “Прямий” радник Міністра оборони України і екс-волонтер Юрій Бірюков.

Читайте також: «Військова доктрина» Зеленського: Апаршин пояснив нюанси (Відео)

Він наголосив, що так звана “Воєнна доктрина” команди Зеленського передбачає перегляд майна Міноборони і відчуження “непотрібного”, насамперед земель.

Бірюков нагадав, що в 2015 році така ситуація вже була, коли виявилось, що нові розробки озброєння підприємства оборонної сфери України випробовувати ніде, бо військові полігони вже в приватних руках і їх у сферу впливу Міноборони України повертали через рішення судів.

Читайте також: Роман Донік про Зеленського: «Нічого особистого. На війні — як на війні»

Бірюков на своїй сторінці у Фейсбук також звернув увагу на інтерв’ю представника команди Зеленського, в якому Іван Апаршин заявляє, що боєць ЗСУ на передовій повинен отримувати на менше тисячі євро на місяць. Як пише Бірюков, якщо зараз наші військові на передовій Донбасу отримують мінімум 24 тисячі гривень, то зростання грошового забезпечення на 6 тисяч гривень за 5 років президентства Зеленського виглядає просто смішним, тим більше, що за президентства Порошенка за рік грошове забезпечення українських військових зросло вже на 12 тисяч гривень.

“Ласкаво просимо в 2015 рік”, – резюмумвав ідеї, висловлені радником Володимира Зеленського Іваном Апаршиним, радник Мінстра оборони України Юрій Бірюков.

Більше аргументів Юрія Бірюкова – у відео каналу “Прямий