Як у Ланівцях безробітний став успішним приватним підприємцем

Сергій Б– Успіх – це не стільки те, що ми маємо, скільки те, ким ми стаємо в результаті,- любить повторювати вислів Джима Рона молодий підприємець із Ланівців.

Сергій Блозва з дитинства захоплювався технікою та комп’ютерами. Опановувати будь-які комп’ютерні програми вважав своєю «стихією», тому і вирішив здобути професію інженера-програміста.

Читайте також. Монастирищина: більше половини безробітних – жителі села

Після закінчення Тернопільського державного технічного університету більше десяти років пропрацював інженером-програмістом Лановецької філії обласного управління публічного АТ «Державний ощадний банк України». Так сталося, що у 2013 році звільнився з роботи та звернувся до Лановецького районного центру зайнятості (РЦЗ). Після співбесід зі спеціалістами РЦЗ і відвідувань семінарів з орієнтації на підприємництво Сергій зрозумів, що єдиним правильним рішенням для нього є самостійний бізнес.

За сприяння райцентру зайнятості закінчив безкоштовні курси цільового призначення за напрямком «Менеджмент малого підприємництва». З успіхом захистив бізнес-план «Реалізація комп’ютерної техніки, комплектуючих та ІТ-аксесуарів». Уже в березні 2014-го Сергій Блозва зареєструвався як суб’єкт підприємницької діяльності.

Читайте також. Найпопулярніші види підприємництва — торгівля, надання послуг, сільське господарство (Фото)

Нині у Сергія – чимало клієнтів, у магазин до підприємця, що в Ланівцях, звертаються не лише приватні особи, а й підприємства та організації, навчальні заклади.

До речі, найманого працівника Сергію допомогли підібрати у райцентрі зайнятості.

Софія Левицька