Ланівці: гру «Час професіонала» влаштували школярі та визначили кращих (Фото)

2Проведення у місцевих школах інтелектуально-розважальної гри «Час професіонала» вже не вперше організовують Лановецький районний центр зайнятості (РЦЗ) спільно з відділом освіти, молоді та спорту райадміністрації.

Цей конкурс є різновидом широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи служби зайнятості серед старшокласників із використанням різноманітних інтерактивних методів і форм задля усвідомленого вибору майбутнього професійного шляху.

Читайте також. Чортківщина: як старшокласники створили світ, у якому хочуть жити (Фото)

Така гра днями відбулася в Якимівській і Буглівській школах. У профорієнтаційних змаганнях взяли участь учнівські команди з Якимівців («Час-ПЕК» і «Смайл»), які презентували професії пекаря і бухгалтера, та команди з Буглова («Експрес» і «Фармасі»), які популяризували фах журналіста і лікаря. Звичайно, як у кожній грі, були й привітання, і конкурс капітанів, і домашнє завдання та музичний конкурс.

Запальним був конкурс «З піснею по життю». А домашнє завдання для команд-учасниць «Один день із життя професій» іскрило гумором, дотепними жартами, пародіями. Під час конкурсу капітанів потрібно було назвати професії, представники яких застосовують знаряддя праці, вміщені у «таємничій скрині». Тут сильнішими були Надія Калабура з команди «Фармасі» та Олександр Комаринець зі «Смайлу».

Читайте також. На Тернопіллі в учнів активно формують інтерес до робітничих професій (Фото)

У напруженій, але цікавій боротьбі перші місце вибороли команди «Фармасі» та «Смайл».

- Діти отримали масу позитивних емоцій і, звичайно, запам’ятають, що вибір професії – це дуже відповідальний крок, - каже директор Якимівської школи Тетяна Іващук.

Софія Левицька