Україна готується до 2 тисяч нових випадків Covid-19 щодоби і зростання летальності

Фото – сайт Президента України

Кількість нових випадків коронавірусу в Україні невдовзі може зрости до 2 тисяч щодоби. За такого показника рівень летальності серед хворих на коронавірус складатиме до 50-ти випадків щодоби.

Про це йшлося на традиційній щоденній селекторній нараді за участі Президента України, повідомляє сайт Глави держави.

Як ідеться в повідомленні, на селекторній нараді йшлося про те, що Німеччина вже заявила про початок в цій країні другої хвилі коронавірусу, а Польща, Франція і Нідерланди другу хвилю епідемії очікують найближчим часом. В Україні ж добова кількість випадків Covid-19 також зростає.

“Українцям необхідно чітко роз’яснити правила та особливості карантину. Люди в нас відповідальні, але вони повинні розуміти, до чого їм готуватися, що таке адаптивний карантин. Треба пояснити людям, чому одне місто перебуває у “червоній” зоні, а інші – в “зеленій”, – наводить слова Володимира Зеленського під час сьогоднішньої селекторної наради сайт Президента України.

Читайте також: За останню добу в Україні підтвердили більше тисячі нових випадків коронавірусу

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, більше тисячі нових випадків Covid-19 щодоби, за даними МОЗ, в Україні реєструють уже понад тиждень. 1 тисячу 8 випадків лабораторно було підтверджено за останню добу попри те, що це була неділя, а в неділю кількість звернень хворих за медичною допомогою традиційно знижується.

Читайте також: “Це дуже багато”, – глава МОЗ про показник Covid-19 за неділю (Відео)

Нагадаємо також, що від початку серпня міністр охорони здоров’я України повідомляє про зростання агресивності коронавірусної інфекції, яка завдає все більше ускладнень в організмі хворих, у зв’язку з чим в Україні значно зросла кількість пацієнтів із Covid-19, що потребують лікування в умовах стаціонару.