Стало відомо, скільки зібрали для ЗСУ на аукціоні з продажу атрибутів перемоги Kalush Orchestra на Євробаченні-2022 (Відео)

Фото – Фейсбук Сергія Притули

За зібрану на аукціоні суму фонд Сергія Притули придбає для ЗСУ безпілотний комплекс, вартість якого – 1 мільйон доларів США.

Як повідомив волонтер Сергій Притула, цю суму вдалося зібрати під час аукціону 29 травня. На аукціон були виставлені два лоти – атрибути перемоги України на пісенному конкурсі “Євробачення-2022” у Турині.

Учасники аукціону за можливість отримати рожеву панаму соліста гурту Kalush Orchestra пожертвували 11 мільйонів гривень. Кубок переможця Євробачення, який на продаж був виставлений вперше в історії цього міжнародного конкурсу, переможець аукціону здобув за 900 тисяч доларів США у криптовалюті.

"Панама за 11 000 000 гривень + кубок переможців Євробачення за 900 000$ = комплекс БПЛА PD-2! Kalush офіційна сторінка дякую, що дали можливість зробити це!!! Вітаю переможців розіграшу і аукціону! Дякую усім, хто донатив. Дякую команді, яка організувала всі процеси і сьогоднішній стрім!!! Хороший був день, люблю таке;)))))!!!" - написав Притула.

Читайте також: Україна вийшла у фінал “Євробачення-2022”. Як це було (Таблиця, Відео)

Нагадаємо, ще під час Євробачення гурт Kalush Orchestra в разі своєї перемоги пообіцяв виставити на аукціон для збору коштів для ЗСУ кубок переможця. Організатори Євробачення, розчулені вчинком українських музикантів, пообіцяли гурту передати новий кубок, щоб знак перемоги у Kalush Orchestra таки був.

Читайте також: Україна здобула тріумфальну перемогу у “Євробаченні-2022” (Таблиці, Відео)

Більше - у повній відеоверсії ходу аукціону відео, яку виклав Сергій Притула.