Кияни зможуть відстежувати маршрутки через GPS

36c70c0218f541d7ee7f20bcbfdf3829
Зайшовши на спеціальний сайт, у режимі реального часу можна буде дізнатися, скільки маршруток, автобусів чи тролейбусів направляються до зазначеної зупинення / depositphotos.com

Міська влада вирішила взяти приклад зі Львова та Тернополя та запровадити онлайн-моніторинг гортранспорта, пише Сегодня.

Коли запровадять нову послугу, кожен городянин зможе, зайшовши на спеціальний сайт, в режимі реального часу побачити, скільки маршруток, автобусів чи тролейбусів під потрібним номером направляються до зазначеної зупинці, на якій відстані знаходяться, і через якийсь відрізок часу прибудуть на місце.

Читайте також. У ДАІ розповіли, як буде працювати нова система фото- і відеофіксації

Заступник голови КМДА Руслан Крамаренко зазначив, що GPS для гортранспорта було закуплено ще при Леоніді Черновецькому - правда, скільки штук їх тоді придбали, невідомо.

«Я готовий зробити такий проект у Києві. Питання в розробці. Якщо знайдеться стартапер-розробник, я готовий спілкуватися і впроваджувати. Було б добре, якщо зможемо зробити проект меценатським»,

- зазначив чиновник.

Буквально через кілька хвилин після його заяви надійшла пропозиція від однієї з компаній, яка готова допомогти безкоштовно. На впровадження, за словами представників, потрібно два тижні.

Нагадаємо, з 25 січня 2014 року, пізніше - з 1 лютого в Києві планували ввести нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Ціни на проїзд у міському пасажирському транспорті - метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці - хотіли підвищити до 3 гривень за одну поїздку. Підвищення тарифів тимчасово відклали.