Кияни висловились щодо нових цін на громадський транспорт

фото: 112 Україна
фото: 112 Україна

Підняття цін на проїзд у громадському транспорті удвічі засмутило багато кого із киян. Проїзд у трамваї і тролейбусі з 16 липня коштує 8 гривень.  Із 5 до 8 гривень зросла вартість проїзду у столичній підземці.

Повідомляється, що квитки і безконтактні пластикові картки метрополітену придбані до підвищення вартості, залишаться дійсними. Також кияни зможуть використовувати одноразові квитки і жетони старого зразка бе доплати до кінця липня.

Водії маршруток встановлюють ціну на свій розсуд: вона коливається від 6до 8 гривень за проїзд.

Деякі кияни розцінюють такий крок адміністрації як незаконний і рішуче вимагають від чиновників переглянути тарифи. Особливо болісно вдарить подорожання по студентам і людям похилого віку, які живуть на одну пенсію. Інші ж жителі столиці ставляться з розумінням до проблем транспортної галузі міста і називають такі ціни потребою часу, адже доржає і електроенергія, а транспортні підприємства зайшли у великі борги саме через низькі ціни на проїзд. Підвищити зарплату вимагають також кондуктори, водії, касири.

А от деякі народні депутати  наполягають, що потрібно провести моніторинг роботи Київпастрансу і вияснити: звідки взялися такі борги. Також народні обранці звинувачують транспотрні підприємства у безгосподарності і наполягають, що варто ввести єдиний електронний квиток для пасажирів.