Командування полку було в курсі – з’явились нові подробиці арешту комбата “армії ДНР”

Кинутий своїми "на підвал" комбат "армії ДНР" бойовик "Шаман"
Кинутий своїми “на підвал” комбат “армії ДНР” бойовик “Шаман”

Так звана “армія ДНР” – це справжнє злочинне угрупування, що займається не тільки вбивствами, а й контрабандою та іншими майновими злочинами, дограбовуючи окупований Донбас.

Так, командира 2 батальйону 9 полку «армії ДНР» з позивним “Шаман” бойовики 6 липня кинули “на підвал” за незаконне зберігання зброї, хоча за комбатом багато кримінальних злочинів.

Про це пишуть у сепаратистському пабліку.

За даними сепаратистів, на базі так званого 9 понку "армії ДНР" утворилось справжнє організоване злочинне угрупування "Утьос", до якого входив і "Шаман".

Формально арештовувати бойовика прийшли за "сигналом" друга комбата з позивним "Скіф" - колишнього командира 4 роти 2 батальйону 9 полку "армії ДНР", якого бойовики посадили за ґрати через контрабанду в обхід "митниці ДНР".

Читайте також: Бойовики взяли штурмом будинок комбата «армії ДНР» (Фото)

За твердженням джерела, "Шаман", окрім того, що був комбатом "армії ДНР", мав бізнес, доходами з якого, очевидно, не ділився з ким треба.

При обшуку, повідомляє сепаратистський паблік, у домі "Шамана" знайшли 45 повних ріжків до АК та іншу зброю.

Як запевняє джерело, про штурм будинку "Шамана" керівництво "армії ДНР" знало, бо живе комбат поряд із "комендатурою".

Примітно, що будинок, у якому з родиною живе арештований комбат"армії ДНР",  - не його: дім після окупації Донбасу бойовик просто "віджав".

ф1