Київський суд звільнив командида спецроти “Беркута”, який керував розстрілом майданівців

indexПечерський районний суд Києва обрав запобіжний захід трьом колишнім беркутівцям, підозрюваних у вбивствах мітингувальників в лютому 2014 року в центрі Києва. Так, командиру спецроти “Беркута” обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, пише у понеділок, 7 квітня, газета “Сегодня”.

“За словами його колег у спецназі, електронний браслет на майора не одягали, просто в певний час він повинен перебувати вдома, а за викликом слідчого одразу ж прибути в Генпрокуратуру”, – пише видання. Водночас двом сержантам спецроти “Беркута” Печерський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці. Захист має намір оскаржити рішення суду.

За інформацією видання, всі троє підозрюються за ст. 115 Кримінального кодексу (вбивство двох і більше осіб). “Причому командир роти підозрюється в організації масових вбивств, а його бійці – в пособництві таким”, – зазначається у виданні.

Нагадаємо, що раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомляв, що “беркутівці” розстріляли на Інститутській 17 мітингувальників. Міністр також зазначив, що з одного автомата було вбито 8 людей.