Київські майдани об’єдналися

Тепер Євромайдан єдиний Фото: vk.com
Тепер Євромайдан єдиний
Фото: vk.com

Лідери київських Євромайданів – на Майдані Незалежності та Європейській площі – заявили про свою єдність.

Про це йдеться у спільній заяві лідерів опозиції та організаторів мітингу на Майдані, пише Українська правда.

“Сьогодні на Європейську площу та Майдан Незалежності у Києві, на десятки інших Євромайданів в різних містах України вийшли сотні тисяч наших співвітчизників для того, щоби підтримати ідею європейської асоціації”, – йдеться у заяві.

“Площі та вулиці наших міст стали спільним простором свободи в Україні, де кожен може висловити свою думку та продемонструвати свою власну позицію щодо дій української влади”, – заявили організатори.

Лідери Євромайдану кажуть, що євроінтеграція об'єднала різних людей всієї країни.

"Ідея євроінтеграція символічно об’єднала два знакових місця нашої столиці – Майдан Незалежності, який є символом України, та Європейську площу, яка символізує Європу в Україні. Це є символом єдності заради ідеї європейської інтеграції", - йдеться у заяві.

"Сьогодні нас знову намагаються розсварити та поділити, але з цього нічого не вийде. Ми різні – але ми єдині", - заявили лідери Євромайдану.

"Ми, політики та громадські активісти, будемо спільно координувати свої дії та надавати взаємодопомогу, забезпечувати захист учасників мітингів, щоденно повідомляти про подальші кроки", - запевнили вони.

Лідери дякують усім, хто приходить і допомагає людям відстоювати свої права, та закликають допомагати людям одягом та їжею.

"Поширюйте інформацію та повідомляйте про те, що відбувається тим, хто не має доступу до Інтернету та об’єктивної інформації", - закликають у заяві.

Спільну заяву підписали лідери опозиційних сил Арсені Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок та організатори мітингу на Майдані..