Київська область і гральні автомати – речі несумісні, запевняє міліція (Відео)

x13872246b026f7a9751f39514e879748_L.jpg.pagespeed.ic.zT-Ducr2REПравоохоронці припинили діяльність 39 гральних закладів на Київщині з початку року. Близько чверті з них допомогли викрити прості громадяни. Про це «5 канал» повідомили у прес-службі обласної міліції.

Загалом вилучили понад три з половиною сотні гральних автоматів, 22 комп’ютери, рулетку та майже 20 тисяч гривень. Наразі вилучене гральне обладнання зберігається на ліцензійних складах. Організацією казино, здебільшого, займаються організовані злочинні групи. З січня місяця до суду направили 5 кримінальних проваджень щодо гральних залів, діяльність яких в Україні заборонена.

"11 кримінальних правопорушень було викрито безпосередньо за участі громадських формувань, і така робота на сьогоднішній день продовжується. Була викрита стійка організована група котра впродовж 3 років займалася цією незаконною діяльністю і лише завдячуючи працівникам УДСБЗ була викрита ця група, на сьогоднішній день вина доведена" – прозвітував Анатолій Кислий, заступник начальника ГУМВС України в Київській області.