Київ порушив “секретний протокол” Мінської угоди – ЗМІ

загруженное (1)Російське видання «Комерсант» посилаючись на свої джерела поінформувало, що офіційний Київ порушив таємні домовленості котрі були підписані 20 вересня. 

Так, за інформацією джерела, що має пряме відношення до державних структур Російської Федерації, офіційний Київ порушив таємну частину домовленостей в Мінську, котрі не були опубліковані.

Згідно інформації в таємній угоді під якою були поставлені підписи всіх сторін, було чітко визначено інтервал проведення виборів на Донбасі, і анонсовані Києвом вибори на 7 грудня в нього не потрапляють на відміну від тих, що збираються провести терористи 2 листопада.

«У неопублікованому ж додатку до мінськими угод зафіксований інтервал, у який повинні пройти місцеві вибори в Донбасі. 2 листопада в цей інтервал потрапляє, а 7 грудня – вже немає. У Києві про це чудово знають»,- зауважує джерело.

Окрім цього зазначають, що в підписаному договорі була формульовка, що вибори повинні пройти «в координації з українськими законами», а як вважають в РФ така формулювання не означає, що потрібно слідувати всі пунктам законодавства України при проведені виборів.

Нагадаємо, що в ніч на 20 вересня у Мінську в результаті переговорів трьостороньої групи було підписано договір згідно якого на Донбасі повинен був запроваджений «Режим припинення вогню».