Київ ініціює скликання термінового засідання Комісії Україна-НАТО

imagesУ зв’язку із загостренням безпекової ситуації на сході України, насамперед у Маріуполі, українська сторона ініціює скликання термінового засідання Комісії Україна-НАТО для обговорення ситуації та подальших дій. Про це “Європейської правді” повідомили в неділю в постійному представництві України при НАТО.

“Місія України при НАТО активувала механізм кризових консультацій з Альянсом відповідно до Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО”, – заявив заступник глави місії Єгор Божок.

“Глава Місії України при НАТО Ігор Долгов ініціював перед генсекретарем НАТО скликання термінового засідання Комісії Україна-НАТО для обговорення ситуації та подальших дій”, – додав він.

Проведення засідання очікується в понеділок 26 січня.

Як повідомляється, між Місією України при НАТО та офісом генерального секретаря альянсу, політичними і військовими органами організації, постійними представництвами союзників у штаб-квартирі НАТО йде активний обмін інформацією щодо останнього розвитку подій.

Як відомо, генсек НАТО в суботу виступив із заявою, в якій зазначив, що наступальні дії бойовиків на Донбасі підтримують російські війська і закликав Росію припинити військову, політичну та фінансову підтримку сепаратистів, і припинити дестабілізацію ситуації в Україні.