Києво-Печерська лавра: прихильники “Русского мира” хочуть створити “Київську народну республіку”?

Фото з Твіттера "Євромайдан"
Фото з Твіттера “Євромайдан”

У Києві на території Києво-Печерської лаври зібралися прихильники “Русского мира”, які планують провести хресний хід. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив  заступник командира із зв’язків з громадськістю спецбатальйону “Азов”  Ігор Мосійчук. 

Пізніше він зазначив: “Ситуація загострюється. Ватніки тікають з-під Лаври. Підійшла колона українських патріотів. Київський патріархат лаштується почати молебен і рушати до Церкви Всіх Святих”.

Перед тим близько 12:00 22 червня кілька сотень молодих людей під українськими прапорами та прапорами “Правого сектору” вирушили з боку станції метро Арсенальна пікетувати Києво-Печерську Лавру, в якій, за їх інформацією,

Фото з Твіттера "Євромайдан"
Фото з Твіттера “Євромайдан”

планувалося провести акцію зі створення “Київської народної республіки”, повідомляє УНІАН.

Як зазначив один з учасників ходи Олександр Рудоманов, молодь рушила до Лаври з гаслами “Слава Україні – Героям слава – Смерть ворогам” та зі співами відомої кричалки футбольних фанатів про президента РФ Володимира Путіна.

“Ми під Лаврою, де хлопці прийшли не допустити сепаратиського маршу. Міліція пообіцяла не допустити ходи сепаратистів”, –  зазначив Рудоманов.

Таким чином активісти, які прийшли під Лавру з українськими прапорами, повернулися напрямку парку Слави та Арсенальної. Під час ходи активісти розтрощили скло у відділенні банку “Сбербанк России”, що на вул. Січневого повстання, частково розібравши бруківку на вулиці.

Станом на 14:00 велика кількість ультра повернулася до Лаври.

Українська правда