Київ послаблює карантин і відновлює рух громадського транспорту – Кличко назвав дату (Відео)

Ситуація із захворюваністю на Covid-19 у столиці України стабілізувалась, тому з 1 травня Київ послаблює карантинні обмеження червоної зони небезепки поширення коронавірусу.

Про це заявив сьогодні міський голова столиці Віталій Кличко в ході онлайнбрифінгу на сайті КМДА.

За словами Кличка, рішення про послаблення карантину в Києві було приняте 28 квітня міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки.

Відповідно до цього рішення, вже 5 травня навчальні заклади столиці мають приняйти учнів, а з 1 травня з дотриманням усіх санітарних норм мають відновити роботу ТРЦ і громадський транспорт Києва.

"З 1 травня весь наземний громадський транспорт та метро відновлять перевезення пасажирів у звичайному режимі", - заявив мер Києва.

Водночас Віталій Кличко наголосив, що відповідне рішення про вихід Києва з червоної зони небезепки поширення коронавірусу має прийняти Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки.

Також міський голова закликав киян і після послаблення обмежувальних заходів неухильно дотримуватись правил МОЗ, щоб Київ не повернувся у локдаун.

"Якщо ситуація знову погіршиться, нових обмежень не уникнути!" – наголосив мер Києва Віталій Кличко.

Читайте також: “Ситуація критична”, – Кличко про запровадження в Києві жорсткого карантину і спецперепусток (Відео)

У Києві червоний рівень небезпеки поширення Covid-19 був запроваджений 19 березня, а з 5 квітня крантин у столиці посилили. Зокрема, грмоадський транспорт столиці за спецперепустками перевозив лише працівників критичної інфраструктури столиці.

Більше - у повній версії брифінгу Віталія Кличка.