Квартира, якої вже нема: як бойовики розстріляли багатоповерхівку Донецька (Відео)

Донецьк-багатоповерхівка на батищева 11Шматки стіни і скло від вікон – на землі. У куті багатоповерхівки – зяє діра. Таке зробив обстріл бойовиків із однією з багатоповерхівок Донецька цієї ночі.

Адреса багатоповерхівки – вулиця Батищева, 11.

У зведеннях міськради про вечірній обстріл бойовиків про цю та інші обстріляні в ніч ан 8 жовтня будівлі міста написано таке:

“Починаючи з 19.30 7 жовтня і до 2.20 8 жовтня надходили повідомлення про нові обстріли Куйбишевського та Київського районів (перший такий обстріл був вчора опівдні). В результаті попадання снарядів повністю знищений приватний житловий будинок №32 по вулиці Єременко і будинок 41 по вулиці Садовій, зруйновано житловий будинок 98 по вулиці Крупської, а також балкон в багатоквартирному будинку по вулиці Батищева 11”.

Читайте також. Життя трьох донеччан забрав “режим тиші” 8 жовтня

Попри те, що у зведеннях міськради йдеться лише про зруйнований балкон цієї багатоповерхівки, про стан квартири, де був цей балкон, не сказано нічого. Навряд чи її можна тепер вважати абсолютно безпечною, хіба що справді пощастило. Та сила удару і вибуху снаряда була така, що в дудинку поряд, як видно на відео, шибки також не вціліли.

Під час нічного обстрілу Донецька, нагадаємо, троє городян загинули, 4 отримали поранення.

Об 11 годині сьогоднішнього дня в Донецьку знову чули кілька потужних залпів і вибухів.