Факти про “Кузьму”, про які досі не знали: фільми до 50-річчя Андрія Кузьменка (Відео)

ф117 серпня співаку Андрію Кузьменку (“Скрябіну”), який три роки тому загинув у ДТП, виповнилося б 50 років. “Кузьма” був не тільки музикантом, а й активно підтримував Революцію Гідності та став волонтером і допомагав українським бійцям, які обороняли Україну на Донбасі.

Шлях до визнання співака і лідера гурту “Скрябін” був дуже складним: він тричі все кидав у Києві і повертався додому до Львова, та друзі-музиканти переконували його таки залишитись у столиці і продовжувати займатись музикою.

Про такі невідомі досі широкому загалу важкі кроки до слави розповідають нині у спецпроектах українських телеканалів ті, хто добре знав “Скрябіна”: друзі, батьки, дружина.

Окрім них, мало хто знав, що в 2014 році, коли вже вирувала війна на Донбасі, “Кузьма” привозив поранених українських бійців до себе додому, щоб вони могли помитись. І це тільки один зі штрихів з портрета “Кузьми”, яких ми досі не знали.

До Дня народження співака і громадянина українські телеканали створили фільми-спецпроекти про Андрія Кузьменка. У них те, чого ми досі про “Скрябіна” не знали.

Спецпроект від  Сніданок з 1+1 має назву “З днем народження, Чувак – Кузьма, якого ви не знали”. Спецпроект Радіо Свобода Україна – “Кузьма. Недосказане”.

До уваги читачів ІА «7 Днів-Україна» обидва ці документальні фільми.