Курт Волкер: у Росії є можливості почати агресію щодо України і вона шукає привід (Відео)

Курт Волкер сидить з прапорцем США посміхається в УкраїніДо військової атаки російських кораблів 25 листопада на судна ВМС України у Керченській протоці у США вважали малоймовірною військову агресію Росії проти України, однак зараз ситуація змінилась.

Про це в інтерв’ю ТСН заявив спецпредставник США з питань України Курт Волкер.

“Стався інцидент, коли Росія атакувала українські кораблі кілька тижнів тому. І тепер, я думаю, ми маємо розглядати реалістичну ймовірність того, що Росія розпочне нову агресію”, – сказав спецпредставник США.

Курт Волкер підкреслив, що засоби для цієї агресії Росія вже підготувала, підтягнувши свою армію до кордонів з Україною.

“Росія упродовж тривалого часу значно підсилює свою військову міць, оточуючи Україну. На своїй території, а також у Криму, а відтепер і в Чорному та Азовському морях. І в неї є можливості розпочати агресію”.

Спецпредставник США підкреслив, що цивілізований світ, у тому числі й Сполучені штати, Україну наодинці з російським агресором у такій ситуації не залишать.

“Ми маємо зробити все можливе, аби справа не дійшла до цього. Маємо зробити все, аби запобігти цій агресії та стримати її”,- наголосив Курт Волкер.

Він висловив сподівання, що до Різдва Росія жестом доброї волі відпустить 24-х українських моряків, захоплених у Керченській протоці.

Про це, а також про те, якою саме зброєю та політичними і дипломатичними кроками США і надалі підтримуватимуть Україну, що перебуває під загрозою військового вторгнення Росії,- у повній версії інтерв’ю ТСН. Тиждень.