Курт Волкер на мосту у Станиці Луганській за 500 метрів від бойовиків назвав умову швидкого завершення війни на Донбасі (Відео)

Курт Волкер у Станиці Луганській 27 липня 2019. Фото - Фейсбук штабу ООС
Курт Волкер у Станиці Луганській 27 липня 2019. Фото – Фейсбук штабу ООС

Війна на Донбасі завершиться дуже швидко, коли Президент Росії Путін дасть наказ вивести російські війська з Донбасу.

Про це 27 липня на місці розведенян військ у Станиці Луганській заявили спецпредставник Держдепу США Курт Волкер і тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

Вони побували на мосту за 500 метрів від російських окупантів, аби особисто пересвідчитись у стані зруйнованого мосту, який українська сторона прагне відновити. На мосту представники США вкотре наочно пересвідчились, що на Донбасі триває військова агресія Росії – бойовики над своїми фортифікаційними спорудами підняли прапор РФ.

Читайте також: ОБСЄ зафіксувала бойовиків у камуфляжі «з голубими пов’язками» на місці розведення сил біля Станиці Луганської

“Російська аресія не має сенсу”, – заявив Курт Волкер, підкресливши, що доки РФ буде поводити себе як агресор, світ і Україна робитимуть все, щоб протистояти цьому. Тому єдиним виходом для Путіна є виведення віськ РФ із українського Донбасу.

Читайте також: Відновлення мосту у Станиці Луганській: стало відомо, що саме має зробити українська сторона, а що — бойовики (Відео)

Виконання російськими агресорами Мінських домовленостей і віідновлення мосту в Станиці Луганській мооже бути першим невеликим кроком у цьому, певний Курт Волкер.

Читайте також: Розведення сил біля Станиці Луганської: з’явились нові дані (Відео)

Всі подробиці візиту Волкера і Тейлора на лінію розмежування в Станиці Луганській – у сюжеті ТСН.