Курсанти військового ліцею з Одеси вшанували сьогодні Героїв, що загинули в бою під Крутами (Фото)

фото: ВМС ЗСУ
фото: ВМС ЗСУ

Сьогодні в Одесі ліцеїсти та військовослужбовці Військово-Морських Сил ЗС України разом з жителями міста вшанували героїчний подвиг українських юнаків у нерівній битві під Крутами. 

29 січня 1918 року декілька сотень студентів, курсантів та ліцеїстів Української народної республіки прийняли бій з численними силами більшовиків, за незалежність України. Безстрашний самовідданий подвиг, самопожертва та мужність юнаків-патріотів перед темною завісою червоних катів навіки увійшла в історію як символ незламної волі Українського народу, йдеться на сторынці Фейсбук ВМС ЗСУ.

Читайте також: Курсанти військового ліцею зі Львова виконали зворушливу пісню про Героїв Крут (Відео)

І сьогодні, століття потому, такі ж юні ліцеїсти Військово-морського ліцею ВМС ЗС України вшанували пам’ять українських героїв, поклавши квіти до меморіальної дошки Івану та Юрію Липам, батькові та сину, які боролися  за Україну.

фото: ВМС ЗСУ
фото: ВМС ЗСУ

“Балада про Крути”, “Боже великий, єдиний, нам Україну храни” та Гімн України у виконанні солістів та музикантів Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України, а також вірші, присвячені полеглим героям, відтворили та передали атмосферу міцності та сили українського бойового духу у відстоюванні незалежності нашої держави.