Курортні сезони у Криму зірвали на кілька років наперед, – експерти (Відео)

кримПочаток туристичного сезону у Криму вже зірвали. Травневі свята – під питанням.  Бронювання на готельні номери на травень – анульовані, замовлень на літо практично немає.

Це стосується як великих відпочинково-готельних комплексів, так і маленьких баз відпочинку. Про це докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Якщо до 21 год у Криму не виконають ультиматум офіційного Києва, будуть “адекватні заходи”

База відпочинку “Ассоль” – невелика територія на самому березі моря у с. Штормове, за 20 кілометрів від Євпаторії. Щороку вона була популярна в українських сімей із дітьми. Ще кілька тижнів тому адміністрація бази відпочинку активно розповсюджувала повідомлення про попереднє бронювання та знижки. Сьогодні людям радять інше.

- Я би вам советовала чуть подождать. Пока ніхто не знає, як це все буде переоформлятись, як це все буде, - каже пані Світлана, яка працює на базі відпочинку "Ассоль".

Телефоном також розповіли кореспонденту, що на базах відпочинку у Штормовому наразі - безпечно, однак неподалік уже бачили проросійських солдатів і підрозділи «самооборони Криму».

Читайте також. Кількість російських солдатів і техніки у Криму порахували в МЗС (Відео)

- Конкретно на базі в Штормовому їх нема, але є неподалік загони «самооборони», які блокують військові частини українські та пропонують або перейти на сторону Росії, або емігрувати з Криму, - додає пані Світлана.

Ціни на базі відпочинку поки що змінювати не будуть, кажуть у цьому немає необхідності. Адже кілька сімей уже частково оплатили путівки, хоча адміністрація попереджає: людям варто бути готовим до будь-якої ситуації.

- Ті, хто купує путівки, чітко повинні розуміти, що якщо не дай Бог розпочнеться війна, вони на цю суму «попали», - додає пані Світлана.

Читайте також. Набути громадянства Росії мешканці Криму можуть автоматично

Жінка каже, що левова частка туристів на базі відпочинку "Ассоль" і не тільки - саме українці. Чи зможуть тепер вони безперешкодно приїжджати - питання, яке цікавить багатьох туроператорів. Та найбільше лякають прогнози експертів про те, що курортні сезони на півострові остаточно зірвані не лише на це літо, а й на кілька років наперед.