“Курорт” під Авдіївкою: бої ідуть за кожен клаптик землі (Відео)

Бойовики перетворюють Авдіївську промзону на руїни. Лише за два дні боїв ворог має шість загиблих тільки серед кадрових вояків Російської Федерації, однак готує нові атаки, йдеться в сюжеті ТСН.

На позиції біля Ясинуватської розв’язки бойовики не пустили спостерігачів ОБСЄ. За даними розвідки, туди стягнуто близько трьох тисяч людей і багато техніки.

Читайте також: «Спалахи в небі, вибухи важкого», — в районі Ясинуватської розвилки знов почався бій

Її у ворога вже поменшало. Дві військові вантажівки з причепами бойовики покинули, тікаючи, на полі бою. Машини стали трофеями бійців сумської 58-ї бригади. Їх ремонтують і планують використовувати вже для потреб нашого війська.

Час для цього є. Після дуже важких боїв остання доба – майже затишшя. Рідкісні перестрілки бійці називають “курортом”.

Читайте також: Бойовики знов гатять по Авдіївці з танка

“До рукопашної не доходить, але обстановка напружена. Можна сказати, що боротьба за кожну будівлю, кожен клаптик землі. Честь і хвала, що прості мобілізовані солдати стримують оце все”, – похвалив вояків командир 16-го батальйону 58-ї бригади.

Військові в Авдіївці кажуть, що за два дні боїв поранено 13 чоловік. Із них лише двоє – тяжко. Однак це не єдина цифра. Інші говорять і про 17 за один день. Точної цифри наразі порахувати не можуть.

Читайте також: Жителі Ясинуватої описали, як легко можна взяти контроль над Авдіївкою