“Купити через інтернет” – як безпечно замовляти товари під час карантину

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

З настанням весни та потепління у багатьох людей виникла проблема – де взяти нові весняні речі. Багато людей не ризикують замовляти одяг та взуття в інтернеті, адже його не можна попередньо приміряти.

Як замовити одяг та взуття
Найбільше проблем при покупках в інтернеті може виникнути саме з одягом та взуттям. Хоча коштують речі в інтернет-магазинах значно дешевше, багато людей переймаються, що вони не їм підійдуть. – Я вже кілька років замовляю речі в інтернет-магазинах, бо так дешевше і зручніше, – розповідає тернополянин Юрій.
– Мені так значно комфортніше, адже коли купуєш речі в магазинах чи на ринку, дуже важко знайти щось хороше. Я замовляю речі у різних інтернет магазинах, де знайду дешевше. Кілька годинні походи по магазинах можна скоротити до кількох хвилин. У інтернет-магазинах діють такі ж правила, як і в звичайних – товар, якщо він не підійшов, можна повернути без жодних проблем, щоправда вам доведеться заплатити за доставку, а це 50 – 200 гривень, але є і магазини, які не самі беруть на себе витрати за пересилку – каже Юрій.
– На сторінці з товаром завжди пишуть таблиці з розмірами, за допомогою яких можна знайти підходящий розмір, – каже Юрій. – Якщо ви замовляєте, до прикладу, футболку – візьміть вашу стару футболку, яка вам добре підходить, і виміряйте довжину рукавів, ширину та інші параметри. Також варто мати вдома стрічку для вимірювання. Тоді значно легше підібрати одяг. Що стосується з взуттям – варто знати розмір стопи. Однак не потрібно орієнтуватися на старе взуття, особливо, якщо ви купуєте його для дитини, адже воно могло розноситися. Можна виміряти ногу за допомогою звичайного листа паперу, олівця та лінійки. Цей спосіб пропонують у багатьох інтернет-магазинах взуття. Покладіть стопу на лист паперу та обведіть її олівцем. Далі – виміряйте найбільшу довжину – від центру п’яти до великого пальця. Це і буде ваш розмір. Бажано виміряти розмір одразу двох ніг. Дехто має різні розміри стоп. Перевагу краще віддати більшому розміру. Однак варто бути обережним з одягом та взуттям, яке ви замовляєте з закордонних сайтів, оскільки розміри як одягу, так і взуття можуть відрізнятися. – У мене був випадок, коли я замовив собі світшот з-за кодону, але він на мене був замалий, хоча я обрав свій розмір, – каже Юрій. – Це була моя помилка, бо я не подивився в описі, розміри світшоту. Якщо замовляєте з іншої країни – можна заощадити, але якщо помилитесь з розміром, то повернути його буде значно важче, якщо річ не підійшла.
Як повернути річ, яка не підійшла
Багатьох людей бентежить, що якщо річ не підійде – її вже не повернеш назад в інтернет магазин, однак це не так. Права споживачів захищає Закон України «Про захист прав споживачів». Причому не важливо, де саме ви здійснили покупку – в звичайному чи в інтернет-магазині. Якщо вам не підійшов товар, вам не сподобався його колір або ви просто передумали – його можна повернути впродовж 14 днів, не рахуючи день придбання товару. Також, продавець може встановити більший строк для повернення товару. Це регулює стаття №9 Закону України «Про захист прав споживачів». – Якщо мова йде про покупку в інтернет-магазинах, то продавець та покупець роз’єднані територіально, – пояснює юрист Ростислав Небельський. – Якщо покупцеві товар не підійшов, то він здійстює повернення за свій кошт, якщо інше не передбачено продавцем. Тобто може бути варіант, що на сайті вказано, що магазин покриває витрати за бідь-які витрати пов’язані з пересилками. Однак пам’ятайте, що обмін товару належної якості можна провести, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд. Не відрізайте пломби, ярлики, а також не викидайте розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром – пояснює Ростислав Небельський. При купівлі в інтернет-магазинах разом з товаром зазвичай кладуть чек та гарантійний талон. Якщо його не поклали – перейматися не варто. Чек з номером операції зазвичай відправляють на електронну пошту, або ж інформація про покупку лишається у вашому кабінеті в інтернет-магазині. Також Закон регулює і час на повернення коштів за товар. Якщо ви вирішили розірвати договір – вартість товару (на час придбання) мають вам повернути в день розірвання договору. Якщо продавець не має змогу повернути гроші одразу – ви можете обговорити інший день, однак гроші вам повинні повернути не пізніше, ніж через 7 днів після розірвання договору. Однак не всі товари можна повернути навіть у належному стані. Кабінет міністрів України затвердив перелік товарів, які повернути після придбання не можна. Це в першу чергу товари для гігієни. В цей список також входять ліки та навіть ювелірні вироби.
Що робити, якщо товар бракований
Можуть бути випадки, що товар, який ви придбали, не відповідає тій якості, яку було заявлено, або ж вам прийшов бракований товар або підробка. Купуючи в інтернет-магазинах ви не можете особисто оглянути товар та вирішити – купувати чи ні. Однак якщо товар не належної якості, його можна повернути. Зверніться зі скаргою до продавця. – Якщо товар неналежної якості, потрібно спершу це довести, – пояснює Ростислав Небельський. – Неналежна якість може бути пов’язана з недоліками або з істотними недоліками. Якщо ви помітили, що товар зовсім іншої якості, ніж було заявлено, або якщо продавець не дотримався фіскальних вимог – не надав чеків, тобто він веде прихован підприємницьку діяльність, то можна «вибити» собі певні преференції. Наприклад – повернення коштів за пересилку. Зазвичай великі інтернет-магазини без проблем повертають гроші або обмінюють товар за свій рахунок, якщо річ була бракована. Однак може бути і таке, що вам відмовляться повертати гроші за неякісний товар. Однак якщо ви потрапили на недобросовісного продавця – захистити свої права буде важко. – За останні роки були дуже нівельовані гарантії захисту прав споживачів, – пояснює юрист.
– Служби, які мали б захищати права споживачів, діяли під мараторієм. Зараз мараторій також забороняє проводити перевірку. Можна звертатися зі скаргами у Держпродспоживслужбу. Також якщо продавець не дотримується податкових вимог – не видає чеки, не надає підтверджень покупки, то можна скаржитися у Фіскальну службу. Також Ростислав Небельський радить при покупці мати з собою свідків або фіксувати придбаний товар на відео одразу на пошті. Так можна буде довести, що товар неналежної якості. Зберігайте чеки, торгово-транспортну накладну та упаковку. Так захистити свої права при необхідності буде простіше.
Як знайти речі дешевше
В різних інтернет-магазинах можна знайти одні і ті ж речі з різними цінами. Десь ціна завищена, а десь – є штучна знижка. Тепер на багатьох сайтах з’явились чималі знижки. Можна побачити знижки до 70%, однак це в першу чергу на товари недорогі, а в умовах вказано, що ви повинні придбати не менше 5 – 10 одиниць товару, або ж товару варто замовити на певну суму. Є і магазини з одягом та взуттям, де можна придбати речі зі знижками 20 – 50%. Однак на інших ресурсах такі ж речі без знижки можна знайти дешевше, тобто насправді ніякої знижки немає. Ціну штучно підняли, знизили і посталили знак знижки. Тому коли ви бачите, що біля бажаного вам товару є хороша знижка, краще не поспішайте та перегляньте кілька інших магазинів.