Трамп міг визнати окупований український Крим територією РФ – Тейлор (Відео)

ф1Президент США був готовий визнати окупований український Крим територією Росії вже в 2019 році.

Про це заявив спеціальний повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор під час слухань у Палаті представників Конгресу США в рамках процедури імпічменту Трампа. Як повідомляє ТСН, про це йдеться в опублікованих стенограмах свідчень дипломата.

Зі стенограм випливає, що саме Тейлор був тією людиною, яка почала активно застерігати США та Україну від непоправних наслідків вимоги Трампа до Зеленського публічно оголосили про початок в Україні слідства проти сина головного політичного суперника Трампа Джо Байдена.

Читайте також: Стало відомо, хто зі світових лідерів налаштовував Трампа проти України (Відео)

Вже 13 листопада Вільям Тейлор першим з американських посадовців свідчитиме в Конгресі США у відритому режимі в справі імпічменту Трампа, тому може розповісти ще додаткові подробиці.

Читайте також: Чиновник Білого дому у Конгресі США: вимоги Трампа до Зеленського в телефонній розмові були однозначні (Відео)

А наразі журналісти оприлюднили схему, як через свого адвоката Джуліані Трамп тиснув на американських посадовців, щоб ті вплинули на Президента Зеленського задля публічної заяви про розслідування проти сина Джо Байдена.

Читайте також: Імпічмент Трампа: процес рухається попри перешкоди Білого дому (Відео)

Саме таку заяву Зеленського Президент США вважав причиною, щоб Сполучені штати відділи Україні допомогу, яку затримував особисто Трамп.

Читайте також: Стали відомі подробиці, як Трамп шантажував Зеленського через допомогу США Україні (Відео)

Більше про нові подробиці “україноґейту”, який став початком процедури імпічменту Дональда Трампа, – у сюжеті ТСН.