Купіть побачення із цікавою людиною – допоможете збирати гроші на лікування

купиБлагодійний аукціон «Купи побачення” проводять у Тернополі. Виручені кошти віддадуть на допомогу важкохворим – 19-річній Людмилі Захаровій та 5-річній Томі Диксан.

Читайте також. У Тернополі Зарваницька чудотворна ікона перебуватиме три тижні (Відео)

Долучитися до акції можна до 22 березня. Учасниками аукціону можуть стати тільки повнолітні. Хлопці можуть купувати зустріч з дівчатами і навпаки. Стартова ціна побачення – 30 грн. Ставку можна збільшувати не менше, як на 10 грн.

Нагадаємо, у Людмили Захарової діагностували пухлину переднього середньостіння з розповсюдженням на органи шиї. У Томи Диксан – рак нирок.

Читайте також. Кошти благодійників з Тернопілля витратять на сучасні системи зв’язку для моряків

– Ми просто хочемо допомогти, – каже один із координаторів аукціону Юлія Верста. – Умови участі дуже прості: потрібно завантажити своє фото на сторінку аукціону. Тоді охочі піти на зустріч із цією людиною пишуть під свої ставки. Той, хто дав найвищу – виграє і зустрічається із людиною на фото.

Довідково. Усі побачення мають відбутися саме 22 березня. Тоді й передадуть гроші координаторам проекту або офіціантам бохо-кафе «Жирандоль». Суму розділять  порівну і перерахують на лікування дівчат. Дізнатися деталі аукціону та подати своє фото на участь, можна на сторінці у соціальній мережі – vk.com/club66704284.