Російські окупанти Донбасу ведуть синхронні навчання з армією РФ

Ілюстраційне фото з відкритих джерел

Всупереч брехливим заявам Кремля про прагнення миру російські окупаційні підрозділи готуються до активних боїв на Донбасі. Під наглядом представників штабу Збройних сил РФ окупанти Донбасу 1 грудня почали новий етап підготовки.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, таке навчання бойовики так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” почали на окупованому Донбасі синхронно з армією Росії.

"У ЗС РФ, у тому числі в оперативному угрупованні російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях, з 1 грудня розпочато новий період оперативної та бойової підготовки... Окупантами проводяться заходи тижня бойової готовності з відпрацюванням питань приведення з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК у вищі ступені бойової готовності. Водночас на окремих напрямках противник здійснює ротацію підрозділів на передових позиціях та проводить інтенсивну підготовку артилерійських і мінометних розрахунків до обстрілів позицій Об’єднаних сил", - повідомляє ГУР Міноборони України.

Українська військова розвідка відзначає, що підготовку так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" пильно контролюють зі штабу армії Росії.

"Виконання заходів тижня бойової готовності та ротація в оперативному угрупованні російських окупаційних військ контролюються представниками штабу 8 загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ", - підкреслює Головне управління розвідки Міноборони України.

Читайте також: Кремль направив на окупований Донбас кадрових російських військових з особливими навичками

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що в кінці листопада Росія направила на окупований Донбас офіцерів та військових-контрактників окремих військово-облікових спеціальностей армії РФ.

Читайте також: РФ відмовилась поновлювати режим тиші на Донбасі з 10 грудня

Поновити режим повної тиші на Донбасі з 10 грудня Росія під час засідання ТКГ відмовилась.