Культурі на Тернопіллі у 2014-му держава винна 5,3 мільйона гривень (Відео)

komisiyaГалузь культури в Тернопільській області на 2014 рік недофінансована з державного бюджету на 5,3 мільйона гривень.

Читайте також. Бюджет-2014 – катастрофа для України, – Віктор Пинзеник

Про це говорили депутати – члени постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова та інформації обласної ради під час засідання, повідомляє сайт обласної ради. На зібранні обговорювали ряд питань, з-поміж яких  – «Про проект обласного бюджету на 2014 рік».

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Олег Боберський, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Ігор Дулеба працівники профільних управлінь Тернопільської обласної державної адміністрації, керівники комунальних установ обласної ради. Доповідав «Про проект бюджету на 2014 рік» директор департаменту фінансів Степан Скибиляк.

Депутати заслухали звіти керівників профільних об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Тернопільської області та обговорили їх плани на поточний рік.   Комісія прийняла рішення винести проект обласного бюджету на 2014 рік на наступне пленарне засідання сесії Тернопільської обласної ради.

Читайте також. Прокурор Тернопілля вмовляє людей піти з приміщення ОДА. Активісти не згодні (Відео)

До речі, 7 лютого активісти Штабу національного спротиву Тернополя закликали фахівців різних галузей, знавців бюджетного процесу та просто активних городян активно включатися в обговорення проекту бюджету-2014. Адже інакше кошторису, який би задовольнив усіх, скласти неможливо. Засідання комісій – відкриті. Продовжать їх у понеділок, з 10 години.

– Було дивно бачити, коли на таке засідання прийшла людина, яка взагалі не знала, що означає слово «бюджет», – каже член Штабу національного спротиву Тернополя Любомир Шимків. – Цей документ повинні обговорювати фахівці. Тільки тоді ми внесемо розумні правки і документ піде на ухвалення – депутатам обласної ради.

Читайте також. Принаймні ще два тижні Тернопілля бюджету-2014 не матиме