Культовий Тарантіно придумав назву нового фільму

unnamedНаступний фільм Квентіна Тарантіно буде називатися “Ненависна вісімка”, а знята картина буде в жанрі вестерну.

Наступний фільм Квентіна Тарантіно буде називатися “Ненависна вісімка”, а знята картина буде в жанрі вестерну, про це повідомило видання Deadline з посиланням на акторів, передає Lenta.ru.

Чернетку сценарію вже завершено і виданий для ознайомлення акторам. Зйомки режисер сподівається почати влітку. Поки невідомо, чи збереже фільм робочу назву в остаточній версії.

Раніше Тарантіно вже пообіцяв, що наступний його фільм буде вестерном.

“Я отримав таке задоволення, знімаючи “Джанго звільненого”, і я так люблю вестерни, що, раз вже я навчився їх знімати – чому б не зробити ще один, раз я вже вмію”, – сказав Тарантіно.

Вже відомо, хто буде виконувати роль у вестерні - Крістоф Вальц і Брюс Дерн. Вальц вже зіграв у двох фільмах режисера - "Безславні виродки" і "Джанго звільнений".

За кожен з цих фільмів Вальц став лауреатом "Оскара" і "Золотого глобуса". 77-річний Брюс Дерн грає в кіно з 1960-х років, часто негативних персонажів, а останньою його роллю був головний герой комедійної драми "Небраска".

Додамо, останнім вестерном Тарантіно був фільм "Джанго звільнений". Він отримав "Оскар" за сценарій і зібрав понад 425 млн доларів у світовому прокаті, що зробило його найуспішнішим фільмом Квентіна Тарантіно.