Кучма назвав нову дату переговорів про звільнення українських полонених на Донбасі

Леонід Кучма-в Мінську слухає в залі КП20 грудня може відбутись новий етап переговорів у Мінському форматі з питання звільнення українських полонених, які перебувають в руках рсоійських окупантів Донбасу.

Про узгодження дати таких переговорів повідомв у своїй заяві представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма. Заяву Кучми оприлюднила його речник Дарка Оліфер у Фейсбук.

Леонід Кучма наголосив у заяві, що українська сторона наполягає на виконанні “нормандських” домовленостей про обмін полоненими до кінця цього року.

Читайте також: Що на Донбасі має змінитись за лічені тижні внаслідок домовленостей «нормандської четвірки» (Відео)

На засіданні ТКГ в Мінську 18 грудня сторонам про це домовитись не вдалося.

“Нам не вдалося досягти того, чого хотілося”, – костатував Леонід Кучма.

Він повідомив, що сьогодні вже доповів Президенту України про результати вчорашніх мінських переговорів і зв’язався телефоном з представником РФ у ТКГ, щоб завтра провести мінські переговори у режимі скайпу аби таки домовитись про обмін полоненими.

“Зробити все, щоб до Нового року звільнити людей, хоча б якусь частину. Вдасться чи не вдасться – невідомо”, – так окреслив завдання української сторони у мінських переговорах Леонід Кучма.

Читайте також: Нові ділянки розведення військ на Донбасі, припинення вогню і обмін полоненими: про що домовилися в Мінську (Відео)