Кубок світу з біатлону: наш Дмитро Підручний – із “бронзою”

біатлонНаш земляк Дмитро Підручний виборов «бронзу» Кубку світу з біатлону у Нове Место.

Нагадаємо, сьомий етап Кубку відбувся 6-8 лютого в Чехії. Вперше в програмі змагань тут провели одиночну змішану естафету. Ця гонка подарувала збірній України бронзові нагороди, які вибороли Юлія Джима та Артем Тищенко.

Читайте також. Тернополянин Дмитро Підручний – срібний призер чемпіонату Європи з біатлону (Фото)

Ще одну «бронзу» на сьомому етапі Кубку світу українці здобули у класичній змішаній естафеті. Українська четвірка, в складі якої виступав тернополянин Дмитро Підручний, посіла третє місце. Про це повідомили на сторінці НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team у “Фейсбук”.

До речі, Сергій Семенов з ідеальною стрільбою на 7 етапі Кубку світу з біатлону посів 4 місце у гонці переслідування.

- Я задоволений сьогоднішньою гонкою, особливо після не дуже вдалої змішаної естафети, де у мене було коло штрафу, - каже він журналісту НОК України. - Довелося попрацювати над собою, щоб покращити результат. Але в той же час не можу пояснити, як мені вдалося закрити всі мішені. Просто натискав на курок, стріляв – і влучав. Думаю, мені пощастило... Сезон у мене непоганий, але я - нестабільний. Іноді - у ТОП, а іноді навіть у переслідування не потрапляв. На щастя, було декілька ідеальних гонок, як ця. В Осло буде моя улюблена індивідуальна гонка, я її дуже чекаю, і, звичайно, чемпіонат світу...

Довідково. Восьмий етап Кубку світу  розпочнуть 12 лютого у Норвегії.

Софія Левицька