“Якщо буде повномасштабна війна”, – Зеленський сказав, що чекає НАТО, якщо Україна не вистоїть проти нової агресії армії РФ (Відео)

Фото – сайт Президента України

У протистоянні військовій агресії Росії Україна вже восьмий рік є східним форпостом безпеки європейських кран-членів НАТО. Якщо в разі нового військового вторгнення РФ армія України не вистоїть, тоді НАТО буде винне захист всім своїм кранам-членам Альянсу.

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив в ході спільного з Генсеком НАТО брифінгу за підсумками переговорів з Єнсом Столтенбергом у Брюсселі, повідомляє сайт глави української держави.

"Якщо буде повномасштабна війна, то ми розуміємо кількість - тисячі, сотні тисяч, мільйони жертв. Тому ми цього не хочемо... Що НАТО винне нам? НАТО не винне Україні нічого. НАТО, якщо не вистоїть наша армія, буде винне всім своїм країнам, тому що НАТО оберігає саме країни-члени НАТО. А сьогодні форпост такий - це Україна. Україна, яка не є членом НАТО", - заявив Зеленський про необхідність спонукати Росію відмовитись від ескалації на кордонах України.

Єнс Столтенберг своєю чергою запевнив, що НАТО і надалі підтримуватиме Україну. Генсек НАТО запевнив, що Альянс не допустить тиску РФ щодо перспективи членства України в Північноатлантичному альянсі.

"Месидж для Росії сьогодні: Україна як суверенна держава сама повинна будувати свій шлях", - заявив Генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Більше подробиць - у сюжеті Факти ICTV та у повній версії спільної пресконференції Генсека НАТО і Президента України у відео in time Ukraine