“Лікувати хворобу розстрілом – не варіант”, – Богдан про реакцію Зеленського на рішення КСУ (Відео)

Андрій Богдан. Фото – “Українська правда”

Президент України має свого офіційного представника в Конституційному суді України, тому не міг не знати, що КСУ готує скасування антикорупційних норм законодавства.

Про це в інтерв’ю “Українській правді” заявив екс-глава Офісу Президента Зеленського Андрій Богдан.

“Він не міг не знати. Це його робота, він не міг не попередити про загрозу”, – каже про Представника Президента в КСУ Андрій Богдан.

Крім того, впевнений екс-глава Офісу президента, про підготовку рішення щодо скасування антикорупційних норм українського законодавства мали знати і доповісти також спецслужби. Андрій Богдан не допускає варіанту, що Володимир Зеленський не знав про рішення, яке готує КСУ.

“Президент же заявляє, що це диверсія проти України, так? Так диверсія проти України – це злочин. Тобто в тебе є спецслужби, які точно тебе інформували, що готується такий злочин. Яка твоя була реакція? Ніякої. Яка робота проводилася? Ніякої. Це ж кримінальна стаття, якщо ти знаєш про підготовку злочину і не реагуєш. Правильно? Тобто треба реагувати було в той час”, – сказав Богдан.

Перший глава Офісу Зеленського заявляє, що законодавча ініціатива Зеленського звільнити весь склад суддів Конституційного суду політично правильна, але юридично – ні.

“Лікувати хворобу розстрілом – не варіант”, – наголошує Богдан.

Він зазначає, що через пропонований Зеленським неконституційний варіант виходу з кризи президенту України може загрожувати імпічмент.

Це може бути підставою для процедури імпічменту. Політично президент діє правильно. Але ти мав це розуміти, ти мав до цього готуватися, ти мав це робити завчасно”, – сказав колишній соратник Зеленського.

Читайте також: Президент хоче звільнення всього складу КСУ: текст проєкту закону (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, після скасування Конституційним судом антикорупційних норм українського законодавства Володимир Зеленський подав у ВР проект закону, що пропонує звільнення всього складу суддів Конституційного суду України. За Основним законом України, таких повноважень не має ані Президент, ані Верховна рада України. Володимир Зеленський заявив про готовність достроково розпустити Верховну раду, якщо та не прийме його законопроєкт про звільнення всього складу суддів КСУ. 

Читайте також: Президент заявив про готовність розпустити Верховну раду і назвав умову (Відео)

Більше подробиць – у повній версії інтерв’ю Андрія Богдана “Українській правді“.