Криза близько: бойовиків позбавили запчастин та медикаментів

PM585image002

Служба безпеки України щодня затримує транспорт, на якому намагаються незаконно ввезти товари на тимчасово окуповані терористами території.

Під час огляду мікроавтобуса на блокпості «Зайцево-Кодима» (Донецька область) співробітники СБ України спільно з військовослужбовцями ЗСУ серед задекларованого товару (художня література, газети) виявили запчастини для ремонту бронетехніки та медикаменти тактичної групи. Легалізовані матеріали передано до військової прокуратури для прийняття процесуального рішення.

У районі селища Золоте-4 (Луганська область) в автомобілі «Газель» співробітники СБ України виявили 3,5 тонни цукру. Зі слів водія, автомобіль прямував на тимчасово окуповану територію Луганської області.

Поблизу селища Верхньоторецьке Ясинуватського району (Донецька область) об’єднана мобільна група затримала зареєстрованого в т.зв. «ДНР» приватного підприємця, який намагався незаконно ввести на тимчасово окуповану територію велику кількість спецій. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 332-1 Кримінального кодексу України.