Кримські бойовики захопили приміщення “Укртелекому” в Севастополі

imagesНевідомі особи 25 вересня захопили приміщення та телекомунікаційне обладнання ПАТ “Укртелеком” в Севастополі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

“В приміщеннях компанії треті особи замінили охорону і обмежують фізичний доступ фахівців до обладнання і робочих місць. Директор Севастопольської філії ПАТ “Укртелеком” вручили офіційну постанову місцевої влади міста про відсторонення від посади”, – йдеться в повідомленні.

“Укртелеком” розцінює ці дії як захоплення приватної власності з боку міської влади та зацікавлених осіб. “Очевидно, що це реакція на вчорашнє вимушене призупинення господарської діяльності оператора на час проведення незаконної інвентаризації майна, ініційованої місцевою владою.

Влада Севастополя неодноразово видавали постанови і робили гучні заяви про “націоналізацію” майна “Укртелекому” на користь підприємства “Севастополь Телеком”, використовуючи методи тиску на персонал і створюючи соціальну напругу в місті, зокрема, з введенням надзвичайного стану”, – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, з 24 вересня 2014 року “Укртелеком” призупинив на території Севастополя надання послуг міжміського та міжнародного телефонного зв’язку, доступу до мережі інтернет, передачі даних всім абонентам, як фізичним, так і юридичним особам.

Відзначимо, “Укртелеком” входить у групу СКМ Ріната Ахметова.