Кримчан цієї зими чекають проблеми з дровами, декому доведеться мерзнути

Drova

Призначена РФ влада в Криму закликала місцевих жителів якомога швидше почати запасатися дровами для опалення, оскільки взимку очікується ажіотаж на цей вид палива, передає «Преса України».

Призначений Кремлем заступник голови Криму Микола Янакі радить кримчанам почати запасатися дровами на зиму, не чекаючи осіннього ажіотажу. Виходячи з проблем з постачанням дров в минулому році, він віддав розпорядження державним установам і відомствам вирішити питання якнайшвидше.

Читайте також: З початком літа українців нелегально почали возити до моря у Крим

«Я дав доручення муніципалітетам до 1 липня надати інформацію про школи, дитячі сади, про ФАПи та лікарні, які опалюються дровами, щоб вони вже зараз почали закупівлю твердого палива», – повідомив він.

Після анексії Криму Росією дрова на цій території перейшли в категорію дефіциту. В осінньо-зимовий період на їх покупку піднявся такий ажіотаж, що черга була розписана до 2017 року. Тоді окупаційна влада півострова закликала його жителів обмежити споживання дров або ж перейти на вугілля.

Російський фінансист Слава Рабинович, який виступає проти режиму Путіна, посміявся над цією новиною. Він запропонував читачам ознайомитися з відео річної давності, на якому Путін насміхався з Європи, яка, за його словами, буде опалювати житлові будинки дровами.