“Крим наш”: кавказці відбирають бізнес і майно у кримських росіян – “Інформаційний Опір”

indexУ двох районах окупованої республіки Крим — Сакському та Євпаторійському — спостерігається небувалий розгул заїжджого криміналітету, відбуваються рейдерські захоплення бізнесу, нерухомості. Про це повідомляє група “Інформаційний опір”.

“За даними наших емісарів, у згаданих районах відбуваються рейдерські захоплення бізнесу, нерухомості. Найласішу власність вимагають ділити 50 на 50 — половину віддати бандитам, котрі втілють гасло „Крим наш“ в реальне життя…

За інформацією наших емісарів, колись спокійні і навіть сонні курортні міста стали, м’яко кажучи, небезпечні. Вихідці з Кавказу вже відчули себе тут господарями — в ресторани і кафе краще не ходити, так як бандити влаштовують гулянки в „кращих“ традиціях 90-х. Місцеві жителі з іронією жартують: мовляв, скоро почнуть палити в повітря з автоматів, як на своїх весіллях в Москві. Добре, якщо в повітря… Очевидно одне: регіон відданий на відкуп кавказьким бандитам, і зроблено це явно з подачі „імператора“ Путіна”, — зазначили у “ІО”.

Аналітики “Інформаційного опору” цілей в даному випадку у Путіна може бути кілька. Наприклад, втихомирити, таким чином, місцевий криміналітет, так чи інакше контролюючий бізнес і грошові потоки в АРК, з тим, щоб відпрацьовані місцевими схеми перейшли під контроль вихідців з Кавказу.

“Такий щедрий подарунок чеченці з дагестанцями отримали, можливо, для того, щоб залякати кримських татар. Те, що на чеченців та інших кавказців Путін має намір зробити особливу ставку у встановленні контролю над захопленим курортним півостровом, стало зрозуміло при „призначенні“ чеченського бізнесмена Руслана Байсарова „відповідальним за курорти та санаторії Криму“, — повідомляє „Інфіормаційний опір“.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, за якою схемою почав ”працювати" в АРК Байсаров. Він нібито шантажує українських бізнесменів за принципом "четвертин“. Тобто, власнику залишають тільки 25 %, тоді як 3 / 4 — відходить ”наглядачеві Байсарова . Якщо власник відмовляється — ”віджимають" налагоджений бізнес повністю.