Крик душі донеччан: яким стало місто за роки окупації (Фото)

 мПатріотів збурила чергова серія знімків з Донецька. Це осінні фото, зроблені недавно в околицях захопленої бойовиками колись легендарної “Донбас Арени”.

Тут все тихо, зустрічаються самотні перехожі, користувачі соцмереж сумно жартують, що при бажанні можна почути звук, як пролітає комаха, передає “Діалог.UA“. Донеччани проклинають Росію, яка позбавила їх права спостерігати за матчами улюбленого “Шахтаря” на не менш улюбленій “Арені”, і з гіркотою визнають, що такої порожнечі тут не було ніколи.

Не менш різко жителі Донецька в окупації говорять і про тих своїх земляків, які завченими від пропагандистів фразами не втомлюються повторювати, що “столиця” бойовиків “ДНР” відроджується, “русскій мір” все відбудовує, а саме населення мало не в “розкоші” потопає.

мм

Це при тому, що найпоширеніша зарплата для донеччан ледве перевалює за три тисячі рублів, а пенсія у багатьох не досягає навіть і цієї позначки.

ммм

“А що пишуть про те, що в Донецьку все класно? Для цього треба бути або сліпим, або тупим …. Або у вас стерта пам’ять, і ви не пам’ятаєте, яким він був до …”, “Футбол, матчі Ліги чемпіонів , кращі команди світу на найкращий стадіон Європи. “Спасибі”, Росія, що звільнила Донецьк від цих “жахів” “, – їдко пишуть в коментарях до фото ті, які подивились знімки, користувачі соціальних мереж. “Печалька”, “Ареночка, рідна … Кожен раз, як повз проходжу, серце кров’ю обливається від спогадів”, – сумно відзначають патріоти міста.

мммм

Також донецький блогер зазначив, що в “ДНР” краще не хворіти і не перебувати одному в квартирі, бо на випадок непередбаченого, людина ризикує на власній шкурі відчути, що таке “русскій мір” в дії з його ставленням до звичайного і простій людині.