Крупна перемога на Світлодарській дузі: бійці спецгрупи ЗСУ знищують ворога

ф1Українські військові на Світлодарській дузі завдають значних втрат окупантам, знищуючи їх озброєння і техніку.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Юрій Мисягін, за 5 останніх місяців бойовики там втратили не менше десяти одиниць техніки, і це підтверджені дані втрат окупантів, яких їм завдала лише одна спецгрупа українських військових – розвідувально-диверсійний підрозділ К-2 54 бригади ЗСУ, яка дніми вийшла в рамках ротації на полігон.

Читайте також: Опорний пункт вигорів дощенту: бійці 54-ї бригади ЗСУ знищили передову позицію бойовиків на Донбасі (Фото, Відео)

Так, за даними Мисягіна, бійці підрозділу К-2 54-ї бригади ЗСУ знищили там 5 одиниць військової техніки бойовиків, в тому числі бронемашини, ще 5 одиниць значно пошкодили, надовго вивівши їх з ладу.

Читайте також: Навіть колод цілих не залишилося: з’явились кадри знищення бійцями ЗСУ позиції бойовиків на Донбасі (Відео)

Крім того, знищили кілька позицій бойовиків.

Читайте також: Як спецгрупа українських військових громить ворога на Донбасі (Відео)

Волонтер Юрій Мисягін закликав допомогти сучасним обладнанням 92-й бригадії ЗСУ, яка зараз тримає оборону під Авдіївкою, щоб і там наші бійці ще успішніше громили російських окупантів. Реквізити для допомоги – на сторінці Мисягіна у Фейсбук.

ф1