Кремлівський куратор самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” покине свій пост? Називають ім’я наступника

Владислав Сурков
Владислав Сурков

Помічник президента Росії Владислав Сурков, який є куратором самопроголошених на окупованому Донбасі  “ДНР” і “ЛНР”, покине свій пост і на його місце прийде інший куратор бойовиків.

Про такі зміни в адміністрації президента Росії написав на своїй сторінці в мережі полковник ГРУ РФ у відставці, колишній “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков (Гіркін).

За його даними, новим куратором терористичних “ДНР” і “ЛНР” буде інша людина, імені якої Стрєлков не назвав, та натякнув, що під час Чеченської війни бачив цю людину в приймальні Сергія Бабкіна.

Читайте також: Кримом не обмежиться: Стрєлков заговорив про повний розпад Росії (Відео)

Стрєлков пише, що наразі відставка Суркова та кандидатура на його місце – це “на рівні чуток”, однак заявляє, що якщо Сурков залишиться в адміністрації президента Росії, обраного на новий шестирічний термін, то на окупованому Донбасі політика Кремля практично не зміниться, бо незалежно від посади Сурков “свої позиції здавати не захоче”.

ф1

Однак сепаратистький Телеграмм-канал "Мастер пера" назвав прізвище можливого наступника Суркова - це Михайло Бабич, досі повноважний представник Президента Російської Федерації в Приволзькому Федеральному окрузі. Михайло Бабич за освітою військовий (закінчив Рязанське вище військове командне училище зв'язку) і майже 10 років відслужив у військах ВДВ та КГБ СРСР. У 2014 році Михайло Бабич брав участь у вирішенні питання окупації Росією Криму і введення туди російських військ.

Після звільнення 28 липня 2016 року посла Росії в Україні Михайла Зурабова Росія пропонувала на цю посаду саме Бабича, та Україна відмовилась приймати нового Повноважного посла РФ в принципі.

ф2