Кремлівські куратори готують заміну Захарченка і Плотницкого на Мозгового і Дрьомова

imagesЗовсім скоро у середовищі терористів відбудеться зміна правлячих ватажків – Кремлівські куратори приберуть віджилих своє Захарченко та Плотніцкого, і на сцену зійдуть польові командири Мозговий і Дрьомов.

Після цього об’єднані сили бойовиків і терро-російських військ підуть в наступ у трьох напрямах, при цьому основною метою бойовиків буде штурм Маріуполя, а бойові дії в двох інших будуть лише відволікаючим маневром. Про це свідчать розвіддані, які підтверджуються аналізом ситуації у так званій «новоросії», пише у соцмережі представник донецьких партизан Johan Karlsen.

«Створення так званої «Армії Новоросії», практично завершено і створена чітка вертикаль управління. Для наступної операції терористи зібрали три ударні групи. Мета основного удару – Маріуполь. Інші дві – відволікаючі. З них, швидше за все і почнуть. Потім буде піднята інформаційна паніка і вкидання (робота інформ.терористів, під час Дебальцевської операції – себе дуже добре показала). І поки всі будуть займатися першими двума напрямами, основна група спробує взяти Маріуполь, включаючи висадку з моря. Для прикриття операції, найімовірніше, почекають сприятливих погодних умов, у вигляді туману, який приховає підхід десантних кораблів», – пише Johan Karlsen.

Автор вважає, що «терористи чомусь переконані, що Маріуполь буде зданий без бою», так як сили АТО не будуть чинити активного опору, «щоб уникнути втрат цивільного населення». При цьому, за словами партизанського активіста, в «подальшій перспективі розвитку «перемир’я»: терористи вже відверто поклали око на Харків і Одесу».

У підготовці до весняного наступу, за даними Johan Karlsen, «засвітилися дуже цікаві особи: Гіркін, Безлєр, Бородай та інші «знайомі» особи»: «Я думаю, що скоро там же «спливуть» і Дрьомов з Мозговим. І це при тому, що як я і говорив, вертикаль управління цим «набродом» практично завершена (я думаю, що чекаємо саме цих осіб)». Перераховані фактори свідчать, що дуже скоро Захарченко і Плотницький будуть заарештовані за якими-небудь складеними нашвидкоруч кримінальними статтями. А їх місце займе «принциповий» Мозговий, який користується «повагою справжніх ватників», і Дрьомов (поки не зрозуміло з яких причин).

«Тобто, скоро буде очікувана зміна «правлячих ватажків». Плотницький з Захарченко стали відверто «незручні», зважаючи на їх економічні взаємозв’язки з українськими олігархами (вугілля штовхнути, продукти під виглядом гумконвою завозити). А у Плотніцького ще й брательник в Києві бізнес веде (і зовсім невипадково його СБУ не чіпає). Відповідно їх, як овочі по весні, «посадять»«, – переконаний представник партизанського руху.

«Я думаю, що це буде якраз перед наступом на Маріуполь, оскільки тоді їм доведеться дуже ретельно і результативно виправдовувати покладене на них високе завдання. Так, і я так розумію, що історія з «вибуховими пакетами», це якраз і було попередження Льоші Мозговому, щоб не сильно проявляв активність на цьому терені», – резюмує партизан.