Кремль заявив про “червону лінію” щодо України

Фото – Укрінформ

Вступ України до Північноатлантичного альянсу Москва визначила як “червону лінію”.

Про це наступного дня після зустрічі Президентів США і Росії заявив речник Володимира Путіна, повідомляє з посиланням на Reuters Європейська правда“.

“Це те, за чим ми спостерігаємо дуже уважно, і це насправді є червоною лінією для нас – щодо перспективи вступу України в НАТО. Звичайно, це викликає наші занепокоєння”, – заявив речник Кремля.

Нагадаємо, що вступ до ЄС і НАТО як стратегічна мета записані у Конституції Україні.

Читайте також: НАТО вперше офіційно назвало спосіб вступу України до Альянсу: буде ПДЧ (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", Саміт НАТО 14 червня в Брюсселі у спільній резолюції вказав, що членство України в Альянсі відбуватиметься шляхом надання Україні плану дій.

Читайте також: Столтенберг назвав роль РФ у питанні членства України в НАТО – повна версія брифінгу Генсека Альянсу (Відео)

Генсек НАТО на прес-конференції за підсумками Саміту заявив, що РФ не має жодного стосунку до питання вступу України до Альянсу: це справа лише України і НАТО.

Читайте також: Донбас і не тільки: про що домовилися Путін і Байден у Женеві (Відео)

Раніше Президент Росії заявив, що РФ сама встановлюватиме "червоні лінії". Під час саміту 16 червня у Женеві Президентів РФ і США Джо Байден заявив, що Сполучені штати більше не дозволять Росії проводити політику втручання вправи свої і своїх партнерів, в тому числі - України.