Кремль заговорив про евакуацію з окупованого Донбасу місцевих мешканців з паспортами РФ

Кремлівська пропаганда тиражує черговий свій фейк: можливість евакуації до Росії частини мешканців окупованого Донбасу в разі начебто “наступу ЗСУ”.

Такі безпідставні повідомлення на тлі просування військ РФ до кордонів України російські окупанти роблять з метою залякування мешканців окупованого Донбасу, повідомляє Міноборони України з посиланням на українську військову розвідку.

“Агресором інтенсивно поширювались відеоматеріали про рух російських ешелонів з військовою технікою у бік кордонів з Україною, демонструвались прольоти російських бойових гелікоптерів та літаків та їх готовність до негайного застосування. Водночас російські окупаційні адміністрації наполегливо “рекомендували” жителям тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях тримати всі документи при собі на випадок стрімкого загострення ситуації з вини України. Крім того, поширювались чутки про нібито планування евакуації літніх осіб, жінок та неповнолітніх дітей на територію Ростовської області (РФ)”, – сказано про російську пропаганду в повідомленні ГУР Міноборони України.

Мета таких фейків Кремля - не тільки дезорієнтація і залякування мешканців окупованого Донбасу, а й спроба дестабілізації ситуації в Україні загалом, пояснює українське оборонне відомство.

"У такий спосіб Росія спеціально провокувала загострення регіональної ситуації з метою визначення реакції України та її партнерів для оцінки готовності спільно протистояти російській збройній агресії", - інформує ГУР Міноборони України.

Читайте також: Головнокомандувач ЗСУ про приготування української армії до наступу на Донбасі: “Дезінформація”

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак 9 квітня зробив заяву, у якій наголосив, що всі повідомлення про начебто "наступ ЗСУ" на Донбасі - це кремлівська пропаганда.

"Повідомлення, поширені державою-агресором Російською Федерацією про нібито "підготовку України до наступу на Донбас" не відповідають дійсності та носять характер цілеспрямованої кампанії з дезінформації", - наголосив Хомчак.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Буба

Путин – хуйло.