Кремль уже шантажує мешканців окупованого Донбасу російськими паспортами

У російських окупантів на передовій Донбасу катастрофічно не вистачає охочих воювати за “рускій мір”. Тому Кремль вдався до шантажу: російським командирам наказали не віддавати паспорти мешканцям окупованого Донбасу, які хочуть покинути лави так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

Про це з посиланням на українську військову розвідку повідомляє Міністерство оборони України.

“Для недопущення зниження рівня укомплектованості особовим складом підрозділів на передових позиціях російське окупаційне командування намагається примусово залишити на військовій службі осіб, у яких завершується термін контракту. Зокрема таким військовослужбовцям заборонено видавати документи, що посвідчують особу, у тому числі вже оформлені російські паспорти, які зберігаються в штабах з’єднань і частин”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Читайте також: Російські окупанти почали масштабну кампанію, щоб забрати до армії мешканців окупованого Донбасу

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що російські окупанти через нестачу охочих воювати за "рускій мір" розгорнули масштабну кампанію, в ході якої намагаються поповнити лави так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" мешканцями окупованого Донбасу.

Читайте також: Стало відомо, чим займаються російські окупанти після “виборів” на Донбасі

Також українська військова розвідка інформувала, що російських окупантів із так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ДНР" Кремль масово використовував як агітаторів для проведення "виборів" до Держдуми РФ на окупованих територіях українського Донбасу.