Кремль придумав фейк, щоб приховати втрати російських окупантів на Донбасі

Російські окупанти Донбасу зазнають таких потужних втрат, що для їх приховування Кремлю знадобилося розробити пропагандистську спецопенрацію. Гинуть російські бойовики так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” на своїх же мінних полях.

Про це з посиланням на українську військову розвідку повідомляє Міністерство оборони України.

"Мінування окупантами місцевості за відсутності координації дій між підрозділами призвело до збільшення безповоротних та санітарних втрат особового складу з'єднань і частин першого та другого армійських корпусів. При цьому противник продовжує обладнувати мінні загородження, зокрема і поблизу населених пунктів, використовуючи протипіхотні міни і саморобні вибухові пристрої, що спричиняє небезпеку для місцевого населення з початком сезону сільськогосподарських робіт", - повідомляє ГУР Міноборони України.

Щоб приховати величезні втрати в так званих "арміях " самопроголошених "ДНР" і "ЛНР", їх російське командування розгорнуло цілу спецоперацію з дезінформації міжнародної спільноти та мешканців окупованого Донбасу.

"Російська пропаганда для приховування справжніх причин загибелі та поранень особового складу активізувала поширення фейкової інформації про втрати нібито у результаті обстрілів з боку Об’єднаних сил та намагається виправдати збільшення снайперських пар на передових позиціях. Інтенсивна підготовка противником снайперів здійснюється як на території Росії, так і на тимчасово окупованій території під керівництвом інструкторів ЗС РФ", - повідомляє українська розвідка.

Читайте також: Російські окупанти мінують всю лінію фронту на Донбасі забороненими боєприпасами

Як інформувала ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України повідомляло, що для облаштування мінних полів вздовж всієї лінії фронту російські окупанти Донбасу застосовують протипіхотні міни російського виробництва, в тому числі міни, заборонені Женевською конвенцією.

Читайте також: Бійці ЗСУ показали залишки російської міни, яка вбила 73-річного мешканця Донбасу (Відео)

У березні, за повідомленням ГУР Міноборони України, Росія переправила бойовикам "ДНР" і "ЛНР" нові партії протипіхотних і протитанкових мін.

Читайте також: Міни, РЕБ і не тільки: Росія направила на окупований Донбас нову партію озброєння для бойовиків