Кремль перевів російських окупантів Донбасу у посилений варіант несення служби

Підрозділи бойовиків так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” російське командування на передовій Донбасу перевело на посилений варіант несення служби, а інші підрозділи бойовиків не припиняє готувати до активних бойових дій навіть під час новорічно-різдвяних свят.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міноборони України.

“Командування ЗС РФ на період святкування новорічних та різдвяних свят обмежило інтенсивність заходів бойової підготовки підрозділів російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Разом з тим, у цей період у окремих підрозділах першого та другого армійських корпусів проводяться заняття з водіння бойових машин, вогневої підготовки, у тому числі пуски ракет з протитанкових ракетних комплексів, тренування з управління вогнем чергових артилерійських і мінометних розрахунків. Водночас передові підрозділи окупантів перебувають у посиленому режимі несення служби”, – повідомляє ГУР Міноборони України.

Читайте також: Російські окупанти відпрацювали наступ на Донбасі

Як інформувала ІА “7 Днів-Україна”, раніше ГУР Міноборони України повідомляло, що в грудні російські окупанти Донбасу провели масштабні військові навчання з залученням артилерії і передислокації своїх підрозділів. В ході цих навчань під командуванням групи офіцерів управління 8 армії Південного військового округу ЗС Росії бойовики відпрацьовували наступальні дії на Донбасі.