Кремль намагається втягнути у вибори до Держдуми РФ юних мешканців окупованого Донбасу

Російські окупанти посилили тиск на неповнолітніх мешканців окупованого Донбасу, яким до дати виборів у Держдуму Росії виповниться 18. Кремль прагне, аби до дня голосування в російський парламент вони отримали паспорти РФ і змогли проголосувати.

Про це з посиланням на дані української розвідки повідомляє Міністерство оборони України.

“Під виглядом реклами та закликів взяти участь у виборах до російської Держдуми окупанти намагаються нав’язати громадськості антиукраїнські настрої та сформувати стійкі проросійські погляди, особливо серед молоді. При цьому російські окупаційні адміністрації активізували агітацію, спрямовану на підлітків, яким до 1 вересня цього року виповниться 18 років, а також на їх батьків. Метою є оформлення документів для отримання підлітками російського громадянства та залучення їх до голосування на виборах до Держдуми РФ”, – повідомляє ГУР Міноборони України.

Читайте також: Російські окупанти хочуть зробити “іноземцями” українців Донбасу і позбавити їх прав

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше Головне управління розвідки Міноборони України інформувало, що задля примусового отримання паспорта РФ окупанти мають намір позбавити українців на окупованому Донбасі права розпоряджатись своїм майном та здійснювати інші дії, що потребують засвідчення нотаріусом.