Кремль надіслав нові вказівки щодо “виборів” на окупованому Донбасі

ф5Росія уже готує ґрунт, щоб скасувати фейкові “вибори” в самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”, що були заплановані на жовтень цього року.

Про це свідчить нова інформаційна кампанія, яку Кремль запустив у сепаратистських ЗМІ окупованого Донбасу.

Практично одночасно в “офіційних” ЗМІ бойовиків “ДНР” і “ЛНР” з’явились коментарі “експертів” про те, що “вибори”, мовляв, зараз не на часі. На таку синхронність звернув увагу користувач Залишенець Донецький, який упевнений, що в такий спосіб Кремль “дає задню” щодо раніше оголошеного старту “виборів”.

“Прийшла нова методичка з Росіїні. Відпрацьовують по повній. Ледь-ледь паляться тільки. Різниця між донецьким і луганським – один день. Висновок: вибори в ОРДЛО – все! Хоча…” – написав у Твіттер український блогер.

ф1ф2

Скасування “виборів” на окупованому Донбасі, проведення яких цивілізований світ сприйняв би за порушення Мінських угод і не визнав би їх результатів, Кремль традиційно готує чужими руками, як робить усе: тези про скасування “виборів” у сепаратистських ЗМІ Москва вклала в уста “експертів”, щоб потім заявити, що “виборів” на окупованому Донбасі не буде, мовляв, через вимогу “громадськості”.

Читайте також: «Вибори» в самопроголошеній «ДНР»: випливають цікаві подробиці. Російський політолог каже про «політичний терор»

Сепаратисти з окупованого Донбасу, розуміючи, що Росія черговий раз ними маніпулює, здійняли в мережі крик через “приготування до відміни виборів”.

ф4

Однак більшість у мережі просто висміює недолугість сепаратистських ЗМІ, які кинулись виконувати нові вказівки, надіслані Кремлем.

“Ось що виходить, коли ти не вмієш займатись пропагандою, а треба виправдовувати дурню”, – констатує один із дописувачів мережі.

ф3

Раніше, як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», так звані «громадські організації» у самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” зробили заяви, у яких закликали так звані “парламенти” псевдореспублік продовжити термін перебування «на посаді» нинішніх глав “ДНР” і “ЛНР” Олександра Захарченка та Леоніда Пасічника.