Кремль готовий до наступу з просуванням “вглиб території України” – розвідка

Російські дипломати та пропагандистскі ЗМІ вже отримали вказівку Кремля про готовність виправдовувати вторгнення Росії в Україну.

Про це заявило Головне управління розвідки Міноборони України.

За даними української військової розвідки, Росія готує широкомасштабну провокацію з передислокацією регулярних частин армії РФ на окуповану частину українського Донбасу.

“За інформацією ГУР МО України, Російська Федерація завершує підготовку комплексу заходів, який має на меті спонукання нашої держави на військову відповідь на ворожі дії окупантів на лінії зіткнення сторін на сході України, розширення російської військової присутності на території так званих ДНР та ЛНР за рахунок введення регулярних підрозділів збройних сил РФ, мотивуючи це необхідністю захисту в самопроголошених республіках російських громадян (насправді – громадян України, яким примусово протягом останніх років видавали паспорти РФ). Крім того, не виключається спроба просування російських окупаційних військ углиб території України.

Також відомо, шо російські дипломатичні представництва за кордоном та засоби масової інформації отримали завдання бути готовими до висвітлення та роз’яснення світовій спільноті інформації щодо нібито агресивних дій ЗС України та "миротворчих" заходів РФ у відповідь", - попередили в ГУР Міноборони України.

Читайте також: РФ таємно переправила через кордон на окупований Донбас своїх кадрових військових

Як інформувала ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України повідомляло, що російське командування в кінці березня почало перекидати на окупоааний Донбас кадрових військових армії РФ для поповнення лав так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

Читайте також: Росія офіційно відмовилася перестати стріляти на Донбасі (Відео)

На мінських переговорах ТКГ представники Росії відмовилися відновити з 1 квітня режим всеосяжної тиші на Донбасі.

Читайте також: Хомчак: РФ стягує війська до кордонів України і “створює загрозу військовій безпеці держави” (Відео, Схеми)

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що Росія стягнула до кордонів України додаткові підрозділи своєї армії.