Кременець: про результати ревізії у коледжі повідомили правоохоронців, бо є чимало порушень

коледжФінансові інспектори у Кременецькому лісотехнічному коледжі виявили втрат на суму 150 тис. гривень.

Фахівці провели ревізію фінансово-господарської діяльності закладу, під час якої і виявили негаразди, повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області  22 липня.

Читайте також. Тернопілля: дві аварії, семеро травмованих і 15 п’яних водіїв за кермом

У ході ревізії встановили, що працівникам зайво нарахували та виплатили заробітної плати з нарахуваннями на загальну суму майже 66 тис. грн внаслідок встановлення доплат, премій, нарахування і виплати матеріальної допомоги всупереч законодавству, тощо. Інспектори також виявили оплату за не спожиті послуги із водовідведення та за ненадані послуги з виготовлення технічної документації на загальну суму 57 тис. грн.

Виявили і те, що навчальний заклад видатки за комунальні послуги, спожиті і відшкодовані орендарями та комунальні послуги, спожиті  при наданні платних послуг, частково проведено за рахунок коштів загального фонду кошторису, що призвело до втрат на суму 25 тис. гривень.

Читайте також. Тернопілля: серед хабарників – правоохоронці, податківець, депутат, сільський голова

Окремо хочеться зазначити, що протягом 2011-2013 рр. 70 випускників коледжу отримали направлення на працевлаштування та не прибули до місця роботи, при цьому затрати коштів державного бюджету на їх навчання склали понад 3 млн грн.

За недотримання законодавства із фінансових питань на трьох посадових осіб склали протоколи про адміністративне правопорушення. За порушення бюджетного законодавства застосували фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Об’єкту контролю направили обов’язкові вимоги щодо повного усунення виявлених порушень. Про результати ревізії поінформували правоохоронні органи.