Кременеччина: ветеринару, який розбещував дівчинку, суд дав три роки – таке рішення всіх обурило

P4240010-nПрокуратура вимагає суворішого покарання для жителя Кременеччини, який розбещував малолітню дитину, повідомляють у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Так, Кременецький районний суд засудив місцевого жителя за розбещення дівчинки лише до 3 років позбавлення волі.

Читайте також. Кременеччина: втік чоловік, якого небезпідставно підозрюють у розбещенні малолітніх

Прокуратура, не погоджуючись із призначеним терміном ув’язнення, вимагатиме для обвинуваченого суворішого покарання у суді вищої інстанції. Адже статтею передбачене мінімальне покарання від 5 до 8 років.

Як повідомляла прес-служба прокуратури області, під час досудового розслідування встановили, що у червні 2014 року місцевий ветеринар, скориставшись відсутністю дорослих в одному з господарств села Бонівка, вчинив розпусні дії щодо малолітньої дитини.

За даним фактом розслідували кримінальне провадження та скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Кременеччини за ч. 2 ст. 156 КК України – «розбещення малолітньої особи».

Читайте також. Кременецькому педофілу загрожує строк від п’яти до восьми років

Кременецький районний суд засудив обвинуваченого за скоєння зазначеного злочину лише до 3 років позбавлення волі. Прокуратура Кременецького району вимагатиме у суді вищої інстанції суворішого покарання.

До речі, обурені таким рішенням судді і родичі дівчинки, яка постраждала від дій ветеринара. Підтримують її односельчани. Вони теж вимагають правосуддя.

Софія Левицька